Нацгвардія отримала нові броньовики "Спартан"

  Бійці Нацгвардії отримають сучасні броньовані автівки "Спартан". Представили нову військову техніку голови міністерств оборони та внутрішніх справ – Степан Полторак та Арсен Аваков – а також спікер парламенту Олександр Турчинов.


  Розповіли: автомобілі виготовлені на вітчизняному заводі КрАЗ, а тестування техніка пройшла у гарячих точках зони АТО. При створенні модернізованих "Спартанів" інженери врахували необхідність потужного захисту бійців-пасажирів та встановили новітню систему озброєння. Також у машинах передбачена система, за якої люди залишаються невразливими атакам ззовні – так звана "безлюдна вежа".

  Олександр Турчинов зазначив, що це – 10 перших зразків, виконаних на замовлення Національної гвардії з урахуванням всіх пропозицій щодо покращення її бойової потужності. Міністр оборони Степан Полторак додав, що ці екземпляри спрямують на завод столичний завод "Луч", де на них встановлять додаткове озброєннгя (імовірно, йдеться про новітні протитанкові комплекси "Сармат" розробки конструкторського бюро "Луч"). Ще 10 машин знаходяться на заводі КрАЗ, на них встановлюють іншу систему ураження противника – щоб порівняти і обрати кращу.

  Наступного місяця до зони АТО передадуть також броньовані високопрохідні автівки "Шрек", створені спільно фахівцями з Канади та працівниками КрАЗу.

  "Таким образом, мы видим 3 типоразмера машин. "Кугуар" – чуть поменьше, "Спартан", "Шрек". И у нас есть ещё кое-какие планы – я думаю, что будем говорить о них по мере развития ситуации", – зазначив Арсен Аваков.

  Попередній матеріал
  Євросоюз виділив 17 мільйонів євро ​​на відновлення Донбасу
  Наступний матеріал
  Яценюк вимагає від голів ОДА вчасного розрахунку за газ