natpress.net

Нацдержслужба: Міністерства ще шукають держсекретарів – 10-15 кандидатів на місце

  Мінекології та Мінагрополітики оголосили повторний конкурс на посаду держсекретаря – голова Нацдержслужби

  Для низки міністерств вже названі прізвища кандидатів-переможців конкурсу на посаду державного секретаря, однак у двох міністерствах оголошено повторні конкурси. Про це сказав голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, передає "Укрінформ".

  "Загалом у нас 18 міністерств, до кінця поточного року ми повинні мати 18 державних секретарів, тому що це передбачено законом про державну службу. Зараз активно тривають конкурси на ці посади. Вже маємо перші результати по міністерствам економіки, інфраструктури, енергетики та вугільної промисловості, закордонних справ, Міністерству оборони, Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та переміщених осіб. Ще були два конкурси - по Міністерству екології і природних ресурсів та Міністерству аграрної політики, але вони не виявили переможця, і тепер оголошено повторний конкурс, який має відбутися в 20-х числах грудня", - розповів він.

  Ващенко зазначив, що конкурсний відбір відбувається у три етапи. Їм передує підготовчий, у ході якого кандидат подає пакет документів і на якому визначається, чи має він відповідний досвід для роботи на цій посаді. Загалом у процесі конкурсу оцінюється 10 основних компетенцій кандидатів, такі як професійні знання, лідерські якості, комунікативні навички, управління публічними фінансами, персоналом, управління інформацією тощо.

  Зараз тривають різні етапи конкурсу на посаду держсекретаря Міністерства соціальної політики (11 претендентів), Міністерства охорони здоров'я (14 претендентів), Мін'юсту (9 претендентів), Міноcвіти та науки (4 претенденти), Мінрегіонрозвитку (11 претендентів) та Мінмолодьспорту (5 претендентів).

  Зі слів голови Національного агентства з питань держслужби, загалом на посади держсекретарів зазначених міністерств було подано понад 140 заявок, з яких близько 40 були відсіяні на підготовчому етапі. 

  "В середньому виходить 10-15 осіб на місце", - сказав Ващенко.

  Нагадаємо, 7 грудня у Міноборони назвали переможця конкурсу на держсекретаря відомства.

  Попередній матеріал
  Українська художниця-самоучка: ТОП-5 картин, що захоплюють світ
  Наступний матеріал
  Журнал TIME обрав Трампа "Людиною року"

  Міністри попередили про загрозу реваншу "команди Януковича" та відмовились від держсекретарів

  У "Реанімаційному пакеті реформ" прокоментували призначення держсекретарем МВС Тахтая

  Кабмін призначив держсекретарем МВС Олексія Тахтая

  Нові фігури у чиновницькій піраміді: Хто такі держсекретарі та чого від них чекати

  У Гройсмана шукають держсекретарів в міністерства із зарплатою у 30-35 тис. грн

  5 канал - трансляція наживо