НАТО допоможе Україні із соціальною адаптацією ветеранів армії та флоту

  НАТО допомагатиме українським військовикам у працевлаштуванні після звільнення з лав Збройних сил. Британські експерти із соціальної адаптації планують впровадити в Україні до кінця цього року систему перепідготовки особового складу армії.


  В основу програми покладено досвід Великобританії. За нею кожна військова частина матиме свій фонд допомоги особовому складу. Так, після звільнення у запас, військовослужбовець зможе пройти безплатні курси, де опанує якусь із цивільних спеціальностей. Потому колишньому воякові допоможуть працевлаштуватися.

  Першими в Україні до програми долучаться Військово-морські сили. Спеціальні курси перепідготовки організовуються у навчальних закладах Одеси, Іллічівська та Южного. Витрати на запровадження досвіду взяло на себе НАТО. Передовсім до програми соціальної адаптації планують залучити військовослужбовців, які брали участь у бойових операціях на Сході країни.

  "Це застосування міжнародного досвіду – ми об’єднуємось заради впровадження ефективної програми з розвитку подальшої кар’єри та соціальної адаптації українських військовиків", – зазначив Альберто Бін, директор департаменту НАТО з інтеграції, партнерства та співробітництва.

  .

  Попередній матеріал
  Оксфордський словник назвав слово року
  Наступний матеріал
  Державіаслужба обмежила розвиток нових українськіх авіакомпаній