5.ua

Народну раду утворили під час віче одеські євромайданівці [відео]

   

  По закінченню віче кількасот радикально налаштованих молодиків відділилися від євромайданівців та рушили від пам’ятника Дюку до будівлі облдержадміністрації. І протягом ходи до них долучилися іще кілька тисяч небайдужих містян. А от під будівлею ОДА тривав мітинг прихильників Партії регіонів, то ж політичних супротивників розділив кордон міліції - обійшлося без сутичок Потому, від будівлі ОДА вирушили до міськради. Ця будівля оточена силовиками, комунальною технікою і вантажівками зі сміттям.

  Андрій Сидоренко, активіст: «Сегодня в Одессе существует два мнения, дело в том, что одни предпочитают более радикальный способ решения данной проблемы, потому что надоела уже та коррумпированная власть до предела, тем более начали уже убивать просто украинцев и люди готовы к активным решите6льным действиям».

  Віктор Волков, голова фракції Партії регіонів в Одеській облраді: «Вот это мероприятие у нас практически со вчерашнего вечера будет проходить до тех пор, пока страна не успокоится, то есть мы создали свой городок, который называется «За Одессу, за гражданский мир». Мы пригласили всех тех людей, которые хотят сохранить гражданский мир, хотят сохранить Одессу и не допустить вообще какого-либо  насилля».

  Попередній матеріал
  У Сімферополі біля бази дислокації «Беркута» місцеві протестувальники провели акцію [відео]
  Наступний матеріал
  Надзвичайна кількість правоохоронців нині стягнута до Києва
  Теги:
  Loading...