Іван Варченко
Іван Варченко 5 канал

Слідство розглядає 5 версій нападу на активіста в Одесі

В Україні ситуація з нападами на активістів нездорова, однак в Одесі нині вона загострена

 Правоохоронці наразі розглядають п'ять версій нападу на активіста Олега Михайлика в Одесі. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко. 

"Зараз розглядається п'ять версій, починаючи від побутової та особистих стосунків пана Олега, і закінчуючи версією громадсько-політичної діяльності. Є версія щодо суспільно-політичної участі в конфліктах, що пов'язані з майном, власністю. Там може бути комбінація різних сюжетів. Разом із тим, так, розглядаються п'ять версій, але тільки докази можуть схиляти шальки терезів на користь тієї чи іншої версії", – розповів радник міністра.

Він також звернув увагу на те, що такі криміногенні процеси спостерігаються майже по всій території країни.

"Попри те, що в Україні є ситуація нездорова, в Одесі вона зараз загострена. З весни і по сьогодні було кілька випадків нападів на активістів і, зрозуміло, що це може бути елементом певного сценарію. Але тут краще вже наводити факти і докази – або вони підтверджуватимуть сценарій, або спростовуватимуть. Гірше, коли навпаки робиться, – намагаються якісь факти і докази підвести або сфальсифікувати на догоду тому чи іншому сценарію, який сподобається чи то патріотам, чи то ворогам", – каже Варченко. 

Продовження розмови дивіться у відео: 

Як повідомляв 5.UA, 22 вересня 2018 року в Одесі невідомі стріляли у громадського активіста Олега Михайлика. Чоловік нині – в реанімації, біля нього чергують правоохоронці. В нього була внутрішня кровотеча – куля пройшла через плече у груди. Подію кваліфікували як замах на вбивство.

Тим часом, місцеві мешканці обурені вкрай повільним поступом у розслідуванні нападів на одеських активістів. Таких за останні півтора року нарахували аж 14 випадків. Жоден реальний замовник не дістав покарання, кажуть одесити.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

В Одесі 20 озброєних людей намагалися захопити приватне підприємство: що відомо

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Харківський військовий госпіталь отримав новенькі медавтомобілі українського виробництва
Наступний матеріал
190-й день голодування: "Верховний суд Криму" відклав суд щодо Балуха
Loading...