Суд у справі Крисіна
Суд у справі Крисіна 5.ua

Вбивство журналіста Веремія та напад на АЗС у Києві: підозрюваний – під домашнім арештом

Сам підозрюваний свою провину традиційно заперечує

У четвер, 15 червня, Солом'янський районний суд Києва відмовив у зміні запобіжного заходу Юрію Крисіну з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою. Рішення Солом'янського суду оскарженню не підлягає, передає "5 канал".

Як відомо, Крисіна обвинувачують у нападі на автозаправну станцію у Києві 5 травня торік. Окрім цього, він фігурує у справі щодо вбивства журналіста В'ячеслава Веремія під час подій Революції Гідності 2014 року.

За словами прокурорів, вони внесли клопотання про зміну запобіжного заходу, аби запобігти ризикам впливу на свідків, з якими, начебто, спілкується Крисін. Зауважимо, що це заборонено процесуальним зобов'язанням.

"На нашу думку, за умов надання нами доказів, що особа, перебуваючи під іншим запобіжним заходом, продовжувала протиправну діяльність і впливала на свідків, це є більш ніж достатньою підставою для зміни запобіжного заходу на тримання під вартою. Наразі нам невідомі мотиви, з яких суд нам у цьому відмовив", – повідомив прокурор Олексій Донський.

Натомість, сам підозрюваний заперечує свою провину у нападі на автозаправку, мовляв, у нього приватна охоронна фірма, яка надавала послуги АЗС. Рішення Солом'янського суду оскарженню не підлягає.

"На сьогоднішній день вже є факти моєї невинності, які будуть надані на наступному засіданні. Будуть матеріали і будуть розглядати ще одну кримінальну справу проти тих, хто сфабрикував цю кримінальну справу проти мене", – заявив обвинувачений Юрій Крисін. 

Попередній матеріал
У США розпочали розслідування щодо Дональда Трампа – WP
Наступний матеріал
Марафон морпіхів у США: стартує відбір українських героїв-натхненників
Теги:
Loading...