5.ua

Наливайченко сподівається, що затриманий російський диверсант дасть свідчення

  Служба безпеки попередила диверсію проти громадян України і затримала у Донецьку чоловіка, який має стосунок до однієї з російських спецслужб. До якої саме – має встановити слідство.

  Чоловіку закидають створення на сході країни озброєної групи, метою якої була дестабілізація ситуації в Україні. Чільник відомства Валентин Наливайченко також повідомив, що СБУ припинила діяльність організованих росіянином екстремістських груп, які він забезпечував зброєю та вибухівкою. Служба безпеки розпочала кримінальне провадження про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

  Валентин Наливайченко, голова СБУ: «Це затримання, це зупинка діяльності, це розвал в роботі декількох груп, які організовувалися одним диверсантом – громадянином, на даний час ми розуміємо, встановлено, Російської федерації, який, ми чітко розуміємо, має причетність до однієї зі спецслужб Російської федерації. Слідство, яке триватиме, дасть відповідь остаточно, яка саме спецслужба, на якій саме посаді, і хто саме надавав злочинні накази для роботи і в Луганську, і Донецьку цієї конкретної особи. Його безпека, здоров’я перебувають під нашою відповідальністю. Ця людина, я дуже сподіваюсь, буде співробітничати з українським слідством».

  Попередній матеріал
  Естонія буде допомагати Україні перейти від «паперового» урядування на електронне
  Наступний матеріал
  Тарута: місцеві референдуми про від’єднання – незаконні
  Теги:
  Loading...