Найбільшу в Україні паску з родзинками випекли в Харцизьку

  Найбільшу в Україні паску з родзинками випекли в Харцизьку, що на Донеччині. Заввишки випічка - два метри 75 сантиметрів. Важить - 2 тонни 880 кілограмів.

  Готували велетенську паску три доби. Збирали за принципом конструктора з 1250 прямокутних сегментів. Їх випікали в спеціальних формах, замовлених на місцевому машинобудівному заводі. Загалом на гігантську випічку пішло понад півтори тонни борошна, 7 із половиною тисяч яєць, 300 кілограмів родзинок, 35 кілограмів дріжджів та 3 кілограми ваніліну. Кошти на рекордну паску перерахували понад 50 підприємств міста. Велетенська випічка простоїть на головній площі Харцизька - до суботи, після чого її освятять та передадуть частинами в лікарні, дитячі будинки та храми.

  Дмитро Федоров, представник Книги рекордів Украіни: "В прошлом голу в новой Ялте был зафиксирован рекорд. По вес у 2100 кг. Наша паска победила этот рекорд порядка на 800 кг".

  Людмила Стратієнко, керівниця випічки паски: "Мы собирали паску в течении 12 часов, покрыли ее шоколадной глазурью. И верх паски покрыт обычной белковой глазурью с посыпкой пасхальной".

  Повар: "Паска у нас прекрасная. Очень радостно, что это в нашем городе небольшом. Что это будет рекорд Украины. Приятно, что это делали наши кулинары, а не заграница".

  Повариха: "Очень красивая паска, большая. Это так нужно было постараться, чтобы такую большую спекти".

  Попередній матеріал
  М`ясний скандал у Китаї
  Наступний матеріал
  Минулий рік став рекордним за кількістю порушень прав журналістів в Україні
  Теги:
  Loading...