5.ua

Найстаріша жінка України, а може й світу мешкає у Прикарпатті [відео]

   

  У свої 116 пані Катерина без окулярів може вселити нитку в голку. Утім, каже, ніколи не переймалася власним здоров’ям: не пила пігулок, а головне - не сварилася з людьми. Любов до ближнього - називає головним рецептом довголіття.

  Катерина Козак, найстаріша жінка України: «Я всьо люблю. Кожного люблю. В мене всі люди добрі. В мене нікого такого, аби був недобрий. Бо я росла без тата та й мушу бути кожному добра».

  Власної родини у бабусі немає. Тішиться двоюрідними дІтьми, онуками, правнуками та пра-пра-правнуками - від рідної сестри, котрУ ще під час другої Світової війни забрали німці. Родичі кажуть, Катерина Іванівна все життя була непосидючою, постійно працювала. І завжди співала пісень і молилася

  Ганна Буряк, родичка Катерини Козак: «Худобу як пасла, завжди співала. З людьми, з сусідами добре живе. Вона на ранок все молиться, на вечір лягає - молиться, перед їдою».

  17 річна Світлана Сирохман - прапраправнучка Катерини Козак. Дівчина каже, про секрет довголіття бабусі лише здогадується

  Світлана Сирохман, прапраправнучка найстарішої жінки України: «В чому секрет її довголіття ніхто не знає. Але на мою думку, не було чоловіка, ніхто не тріпав нерви, знаєте! Ніхто не доставав, можливо, ніхто там не ображав».

  До Національного реєстру рекордів України Катерина Козак потрапила рік тому. Керівники проекту кажуть, у свої 116 Катерина Іванівна сміливо може стати найстарішою жінкою планети. Адже донедавна віковою рекордсменкою була японка Місао Окава- на рік молодша від прикарпатки Катерини Козак.

  Лана Вєтрова, керівник проекту: «Гіннес відреагував, прислав величезний пакет документів, які треба оформити, підтвердити. В зв’язку з тим, Гіннес вимагає підтвердження будь-якого факту. Ми починаємо процедуру  Катерини Козак як найстарішу жінку планети». 

  Документи, запевняє керівник проекту будуть готові вже за кілька тижнів. Тому сподіваються, до рекордів Гіннеса Катерина Козак увійде перед днем свого народження. 25 лютого старожилці виповниться 117.

  Наталка Коцкович, Ярослав Мотрук, Івано-Франківщина, 5 канал

   

   

  Попередній матеріал
  У Європі вирує негода
  Наступний матеріал
  Мешканці американського штату Мен ризикують зустріти Різдвяну ніч без світла
  Теги:
  Loading...