Найдовший канатний атракціон столиці потрапив до Книги рекордів України [відео]

  Найдовший канатний атракціон столиці потрапив до Книги рекордів України. 532 мерти польоту над Дніпром з одного берега на інший людина долає менш ніж за хвилину. За хвилину екстриму викласти доведеться 150 гривень. Літати можна навіть з немовлятами на руках, головне, щоби вантаж не перевищував 150 кілограмів.

  Ось такий відтепер найшвидший спосіб дістатися Трухановго острова. Навіть в дощ на польоти - черга. Спорядження небагато - каска, кілька мотузок і карабіни:

  Навіть менше хвилини - триває політ над Дніпром. Столичний троллей визнали найдовшим в Україні і вручили сертифікат Книги рекордів:

  Віталій Зорін, експерт Національного реєстру рекордів України: "Общая длинна от точки крепления до финиша - 532 метра и даже еще 31 сантиметр. Но это без учета провиса".

  Журналіст "5 канал": "Кажуть найстрашніше, на старті, головне - розбігтися і стрибнути у прірву".

  Найнижча точка - над водою. Тут швидкість польоту невелика, тому, кажуть інструктори, можна взагалі не триматися і насолодитися столичними краєвидами:

  Глядачка: "Мне нравиться смотреть, когда человек летит, вы представляете, какое воображение? Я бы с удовольствием, так у меня сердце больное, поэтому я не рискую".

  На екстремальну дорогу дітей пускають з восьми років. Молодші - можуть політати хіба що разом із батьками, для цього є додаткові кріплення. У дорослих вікових обмежень нема:

  Микола Поплавко, власник атракціону: "2 с половиной годика ребенок катался самый маленький пока".

  Сергій Шиндлер, адміністратор атракціону: "Самый старший учасник - 73 года дедушка. Слышал правда он плохо, зато прыгал хорошо".

  Однак, є в атракціона і недоліки. Якщо вітер непопутний, політ може занадто уповільнитись і тоді до фінішу людина не долетить. Декілька метрів доведеться підтягуватись по канату самотужки. Утім, більшість екстремалів і це не лякає:

  Юлія Фінгарет, Ігор Коваленко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Понад 170 тис осіб взяли участь у антиядерному протесті у Токіо
  Наступний матеріал
  Поштову площу закрили на реконструкцію
  Теги: