Найбільшу в Україні "кравчучку" змонтували у кримській Євпаторії [відео]

  Найбільшу в Україні "кравчучку" - візок для перевезення вантажів - змонтували у кримській Євпаторії. Рекорд присвятили до Дня підприємця.

  5 метрів заввишки та 2 м. завширшки. Об’єми також вражають. У Євпаторії з’явився найбільший в Україні символ підприємця - сумка-кравчучка. Торгівці вже підрахували скільки краму можна вивезти за її допомогою.

  Світлана Гейс, підприємиця: "Утюгов можно вывести 10тыс. 285коробок, а кроссовок без коробок – 10т ыс. 550пар, турецких кроссовок. Жевательную резинку везли  - 200 тыс., а потом подумали сколько же молока туда уместиться – 8тыс. литров".

  Валізка на колесах стала невід’ємним символом торгівлі ще на початку 90-х років. Сучасні бізнесмени, згадують як підкорювали тодішні ринки з кравчучками у руках

  Віктор Одінцов, підприємець: "Тогда не было пакетов и мы работали с этими тачками «кравчучками» и мы возили из Польши фризы, дрели, утюги, а туда возили то, что у них не хватает. Это водка, постельное белье, елочные игрушки. И выручала нас именно эта тачка-кравчучка".

  Для виготовлення найбільшої в Україні кравчучки використали водогінні труби та десятки метрів тканини. Робота тривала 2 тижні.

  Юрій Бітний, автор ідеї: "Как и была, кравчучка сделана из легких материалов, алюминий. Точно также здесь мы сделали водопроводные трубы – легкие. Материал из чего сумка сшита – это тот, из чего дейтвительно шились эти кравчучки. Все здесь в оригинале".

  Творці євпаторійської кравчучки кажуть - вона не лише найбільша в Україні. Рівних їй, переконують немає у цілому світі. Адже ця оригінальна конструкція використовувалася лише на пострадянському просторі.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Євпаторія, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Надзвичайна подія в аеропорту Кельна
  Наступний матеріал
  Парламентарії не вірять у те, що їм на голову впаде купол ВР
  Теги: