5.ua

Найбільші вибухи останніх років в Україні

  За попередніми даними, здетонував котел індивідуального опалення. Вибух зруйнував перекриття між четвертим, п'ятим та шостим поверхами. Під'їзд - в аварійному стані. Без житла залишилися понад сто людей.

  У грудні 2012-го року газ вибухнув у 10-поверховому житловому будинку у Харкові. Тоді загинули четверо, серед них - однорічна дитина. Комісія, яка розслідувала розрив, з’ясувала, що здетонував газовий балон. Його наповнювали на автозаправці з грубим порушенням правил безпеки.

  У січні 2010 року в реанімаційному відділенні луганської лікарні вибухнув кисневий балон. Резервуари зберігалися у непристосованому для цього місці, а персонал не навчили ними користуватися. Тоді загинули 16-ро людей - серед жертв були пацієнти лікарні. 9-ро зазнали травм.

  У грудні 2008 року Євпаторійський житловий будинок вибухнув, забравши життя 27 людей, серед них 3 дітей. Із-під завалів вдалося врятувати 21 особу. Експерти назвали причиною руйнування будинку розрив балонів із газом, які, всупереч правилам безпеки, зберігали у підвалі. Суд визнав винними у трагедії робітників комунального підприємства.

  Однією з найбільших комунальних катастроф через вибух вважається інцидент на Мандриківській у Дніпропетровську: 23-є людей загинули у жовтні 2007 року. Трагедія сталася в 10-поверховому житловому будинку. 400 осіб залишились без житла. Тоді винними в аварії визнали керівників "Дніпрогазу".

  Попередній матеріал
  Вибух у харківській 9-поверхівці - подробиці [відео]
  Наступний матеріал
  У багатоповерхівці на Донеччині обвалився балкон
  Теги: