Нагороджено переможців конкурсу від "Стоп цензурі!"

  Кількасот постерів, гасел, віршів та есе проти цензури позмагалися у міжнародному конкурсі, організованому рухом українських журналістів "Стоп цензурі!".

  Сьогодні авторитетне журі - із відомих художників, письменників та представників інших творчих професій - нагородило переможців. Вони отримали грамоти та грошові призи від французького посольства та польського інституту в Києві. Найкращі роботи можна побачити у центрі візувальної культури при Києво-Могилянській Академії. Мета конкурсу - широка дискусія на тему цензури. 

  Мустафа Наєм, журналіст, член журі: "Было два критерия. Во-первых, интернет-голосование, мы вывешивали  работы на сайте. Это были эссе, стихи, постеры, фразы. И в зависимости от того, кто голосовал, они в рейтинге поднимались или опускались. Потом второй этап голосования - были члены жури. И вот жури уже собственно выбрало эти работы".

  Іван Семесюк, переможець інтернет голосування за кращий постер: "Махно - це символ, ну як для мене, справжнього українського духу. Який нині усе, був та й загув. Такого знаєте, звитяги, войовничості. Але в той самий час романтизму і ніжності. Пройде час - буде все ще жорсткіше в нашій країні. Так що це ми так готуємось по-тихеньку".

  Попередній матеріал
  У Києві розпочали святкувати 10 річчя візиту Івана Павла ІІ до України
  Наступний матеріал
  Світ відзначає День донора [відео]
  Теги: