Українські новини

Наглядова рада НМУ ім. Богомольця більшістю голосів підтримала ректора Амосову

  Раніше Катерину Амосову тимчасово усунули від виконання обов'язків ректора медуніверситету

  Через зрив ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок. 1 Стоматологія", який мали складати студенти-третьокурсники Національного медичного університету імені Олександра Богомольця, та наступне відсторонення на два тижні від виконання обов'язків ректора Катерини Амосової, до порядку денного чергового засідання наглядової ради НМУ були внесені доповнення. Про це передає видання "Українські Новини".

  Голова наглядового органу, дипломат і публіцист Юрій Щербак зазначив: "У цій ситуації необхідно, насамперед, припинити політичні спекуляції навколо нормально і продуктивно працюючого ВНЗ. Стався конфлікт двох господарюючих суб'єктів. Подані відповідні заяви у правоохоронні органи і суд встановить істину. А ті деструктивні сили, які намагаються політизувати ситуацію, пробують реалізувати винятково свої корисливі задуми".

  Ректор НМУ виступила перед членами наглядової ради і представила розгорнутий звіт діяльності Медуніверситету за минулий рік. Зазначається, що "Представникам цього контролюючого органу було повідомлено про підвищення професійного рівня професорсько-викладацького складу ВНЗ, збільшення вимог як до рівня знань абітурієнтів медуніверситету, так і його студентів, що є високим ступенем відповідальності ВНЗ перед суспільством за підготовлювані медичні кадри".

  У підсумку, члени наглядової ради вирішили підтримати всі заходи, ініційовані керівництвом НМУ імені О. Богомольця, спрямовані на забезпечення безперебійної роботи закладу та посилення контролю над роботою деканату по роботі з іноземними студентами. А пункт стосовно "вираження повної довіри і підтримки ректора К.Амосової у виконанні статутних завдань НМУ імені О.О.Богомольця та відстоюванні свого права на працю на посаді ректора", хоча і викликав певні суперечки серед членів громадського органу, проте був ухвалений більшістю голосів.

  Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров'я відсторонило від обов'язків ректора медуніверситету Катерину Амосову.

  Попередній матеріал
  Загибель прикордонника на Львівщині: прокуратура знайшла винуватця
  Наступний матеріал
  Встановлено виконавців теракту під стінами телеканалу "Еспресо" – Мосійчук
  Теги: