vchasno.com

Над міськрадою Красного Лиману знову замайорів синьо-жовтий прапор

  Над міською радою та міським управлінням внутрішніх справ в місті Красний Лиман Донецької області знову піднято прапор України. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.


  Також міністр повідомив, що спецпідрозділ МВС "Артемівськ" укомплектований тільки жителями Донецької області, приступив до патрулювання та несення служби в місті.

  "Разом зі зведеним загоном міліції та місцевими офіцерами, вірними присязі України", - додав Аваков.

  За його словами, головою районної адміністрації, по суті, "післявоєнним перехідним керівником району" призначено уродженця цих місць, підполковника Костянтина Матейченка.

  "У місті буде відновлено функціонування всіх соціальних служб та організацій в самий найближчий час. Можна буде знову безперешкодно отримувати пенсії та інші виплати з держбюджету", - запевнив глава МВС.

  "Я щиро радий тому , що переважна більшість жителів Красного Лиману вітали відновлення законного порядку в місті!", - наголосив Аваков.

  Раніше Аваков заявляв, що на Донеччині та Луганщині діятиме зведений загін міліції, в якому працюватимуть місцеві фахівці, а також відряджені з сусідніх областей. Водночас, у Красному Лимані - виключно мешканці Донеччини.
  Попередній матеріал
  Прикордонники продовжують бій з терористами, частина бойовиків втекла в Росію
  Наступний матеріал
  Кемерон не захотів потиснути Путіну руку