5.ua

Над Луганською ОДА знову підняли російський прапор

  Інцидент у Луганську: проросійським мітингувальникам не сподобалося, що з будівлі облдержадміністрації зняли прапори Росії та СРСР і підняли на флагштоку український стяг. Про це повідомляє сайт «Восточный вариант».

  За його інформацією, русофіли накинулися на чоловіка, який підняв прапор України, і з криками «Бидло, ми тебе вб'ємо!» побігли за ним у двір будівлі. Чоловіка схопили і повели до міліцейської машини, якою відвезли до райвідділку. Тим часом, кореспондент 5-го каналу повідомляє, що над будівлею Луганської облдержадміністрації знову висить російський триколор.

  Нагадаємо, напередодні у Луганську відбулося два мітинги. Близько тисячі людей зібралися з українськими прапорами. Навпроти них з російськими триколорами вийшли кілька тисяч людей. Проросійські активісти накинулися на опонентів, звинуватили їх у фашизмі. У бійці постраждали більше десятка людей. Агресивні проросійські мітингарі зривали з людей синьо-жовті стрічки, забирали українські прапори, розкидали квіти, які активісти поклали до пам’ятника Шевченку. Потім натовп під вигуки «Росія» та «Референдум» вирушив до обласної адміністрації. Під тиском мітингувальників губернатор області Михайло Болотських написав заяву про звільнення.

  Попередній матеріал
  Аксьонов обіцяє пустити спостерігачів на свій референдум
  Наступний матеріал
  В Харкові атакували Кличка
  Теги:
  Loading...