Голова ДФС Роман Насіров
Голова ДФС Роман Насіров bbc.co.uk

"Раніше просився до Польщі": НАБУ не відпустила Насірова на лікування у США

  Як стало відомо, це вже друге клопотання голови ДФС про надання дозволу на виїзд з країни

  НАБУ відмовило голові ДФС Романові Насірову у виїзді на лікування до США. Про це повідомляє прес-служба Бюро .

  "Детективи Національного антикорупційного бюро України відмовили відстороненому голові Державної фіскальної служби у наданні дозволу на виїзд за межі України. Таке рішення було прийнято 30 травня за результатами розгляду клопотання підозрюваного", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, це вже друге звернення голови ДФС. Вперше до детективів Бюро він клопотав у квітні з проханням надати дозвіл відвідати змагання збірної України по дзюдо у Варшаві. А вже 25 травня до НАБУ надійшло клопотання щодо надання дозволу на виїзд до США, мотивуючи поїздку необхідністю "проходження лікування".

  "У разі виїзду закордон гарантувати повернення підозрюваного в Україну не може нічого, окрім його правосвідомості. Крім цього, між Україною та США не укладена угода про екстрадицію", – прокоментували відповідне рішення в НАБУ.

  Зазначимо, що детективи НАБУ підозрюють голову ДФС у зловживанні владою під час особистого підписання рішень про розстрочення податкових боргів підприємствам з групи екс-депутата Олександра Онищенка. Вони фігурують у так званій "газовій справі Онищенка".

  Попередній матеріал
  "Перших трьох - розстріляти": Аваков пожартував про "кару" копам за ДТП на нових Mitsubishi
  Наступний матеріал
  Неподалік Металіста окупанти розмістили гаубиці 2С1 "Гвоздика" – СММ ОБСЄ
  Loading...