меморіальна дошка 5.ua

На Житомирщині встановили меморіальну дошку бійцеві, що "не боявся виконувати жодні завдання"

Хлопчині було лише 20 років

На фасаді Житомирського ліцею встановили меморіальну дошку військовослужбовцю 95-ї десантно-штурмової бригади Артему Стриженку. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, 20-річний Артем Стриженко навесні 2014 року з-поміж перших вирушив у зону АТО.  Він загинув біля Лисичанська на Луганщині 21 липня 2014 року. Він був єдиним сином у батьків. Похований боєць на Житомирському міському кладовищі.

Указом Президента України нагороджений орденом "За мужність" III ступеня посмертно. Вшанувати пам'ять героя прийшли його рідні, побратими, освітяни, духовенство та учні школи. Мати бійця подарувала у музей школи прапор України, який знайшли у речах Артема після його загибелі.

"Цей прапор йому подарував його товариш, і Артем собі мріяв зібрати підписи своїх побратимів, але не встиг, тому що через пару днів він загинув", – каже мати загиблого Тетяна Стриженко.

"Він був з позитивної сторони завжди, веселий, надійний. Не боявся виконувати ніякі завдання. Знаю, що вони взяли якусь базу сепаратистів, він зайшов у неперевірений підвал, там сидів снайпер, і його поранило", – згадує побратим загиблого Денис Дегтяренко. 

Як повідомлялося, у Тернополі встановили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, якого катували і вбили за часів Революції.

Попередній матеріал
Користувачів соцмереж зворушили світлини собаки-"жабки", що народилася без шиї
Наступний матеріал
Генштаб: В Україні створено оперативний резерв військ у 100 тисяч бійців

У Тернополі встановили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, якого катували і вбили за часів Революції

Загиблому бійцю 30-ї мехбригади Юрію Амельчакову встановили меморіальну дошку

На Дніпропетровщині встановили меморіальну дошку бійцеві, що пройшов найгарячіші точки Донбасу

У Рівному встановили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, що загинув від кулі снайпера