На Житомирщині відтворили битву з "Володаря перснів" [відео]

  У Левкові на Житомирщині брязкали шаблі, сокири та кинджали. На бойовищі зустрілися персонажі роману Джона Толкієна "Володар перснів". Актори-аматори із житомирського клубу історичної реконструкції відтворили битву за Середзем`я, змальовану у творі.

  Учасники бою із захватом чубляться. На Середзем`я зазіхають орки. Гобліни, ельфи, хобіти та інші  персонажі чинять опір темним силам. Ті не відступають від мети.

  На полі бою лише чоловіки. Жінки споглядають здалеку. Основна умова реконструкції – чесність. Якщо вже упав на землю – підніматися заборонено.

  "Битву за Середзем`я" відтворили за мотивами роману Джона Толкієна "Володар перснів". Як і в книжці, тут добро змагається зі злом.

  Учасники битви не лише вправні у фехтуванні - вони ще й добряче розвинені фізично. Адже обладунки важать по кільканадцять кілограмів. До того ж треба витримати удари супротивника.  

  Реконструкція боїв за "Володарем перснів" триватиме до третього травня. Весь цей час учасники "Битви за Середзем`я" житимуть у лісі. Для цього облаштували справжній наметовий табір.

  Наталія Дехтієвська, Віктор Підвисоцький, Житомирщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Півмільйона людей зібралися в Аргентині на демонстрацію до Дня праці
  Наступний матеріал
  День королеви відзначають у Нідерландах [відео]
  Теги: