На Житомирщині відкрили виставку старих військових машин [відео]

  В авіаційному гарнізоні селища Озерного, що на Житомирщині, до Дня автомобіліста і шляховика відкрили виставку унікальних спецмашин. Вони перебували на озброєнні військових частин наземного забезпечення польотів авіації Повітряних Сил Збройних сил України.

  Наталія Дехтієвська, 5 канал: "На цьому автомобілі у роки Другої світової війни солдати Червоної армії перевозили боєприпаси. До сьогодні ретротехніка 1943 року випуску може їздити".

  Цей ЗІС-5-й - реставрований. Авто знайшли понад рік тому - у непридатному стані, від машини залишився лише каркас. Проте військовим вдалося його реанімувати - і нині авто на ходу. Полковник Ярослав Лерман розповідає - довелося добряче попотіти, щоби довести колекцію раритетів до ладу.

  Серед раритетів - і "всюдихід" ЛУАЗ-969-й М. Ця махина здатна не лише по землі їздити, а й плавати та долати болота.

  Поряд із суто військовими машинами - і красуня-Волга 21 моделі. 

  Нині в експозиції - понад двадцять унікальних спецмашин. Усі охочі - можуть сісти у салон автомобіля - чи навіть за кермо. Тож - виставка потішила і дітей, і дорослих. 

  Окрім ретротехніки, на виставці були й макети бойової зброї Другої світової війни: пістолети, гвинтівки, кулемети та автомати.

  Наталія Дехтієвська, Олександр Данилюк, Житомимр, 5 канал 

  Попередній матеріал
  102 воїнів радянської армії перепоховали у селі Лютіж [відео]
  Наступний матеріал
  УЄФА подав до суду Спіроса Марангоса
  Теги: