На Житомирщині тривають змагання розвідників ЗСУ [репортаж, відео]

  Цілком таємно. На Житомирщині обирали кращого розвідника. Туди з`їхались військовослужбоці з п`яти областей. Незважаючи на мороз, бійці бігали, лазили по канатах, та пересувались по мінному полю. Змагались не лише солдати, а й офіцери.

  Удосвіта, на морозі, біжить солдат серед поля широкого. Це розвідник. Умовний. Крос у три тисячі метрів йому ускладнює важкий автомат за плечима. Дорогою до фінішу слід ще й гранату кинути та силу бійцівську продемонструвати.

  Розвідник (кричить від виснаження): "Важко - дистанція велика, і ноги не завжди витримують".

  Водоспад - справжнім розвідникам не завада. У них є альпіністське спорядження. Солдати підіймаються і спускаються на канатах, пересуваються, щільно притискаючись до скелі. Щоправда з десяти команд, які беруть участь у змаганнях, лише одна знається на гірських переправах.

  Розвідник (кричить від виснаження): "Інші частини взагалі не мають поняття, що це таке".

  Відсутність досвіду дається взнаки - під час однієї з переправ, солдат застрягає на середині канату.

  Навприсядки, навпомацки, по-пластунськи чимчикують бійці серед мінного поля. Ділянку у п`ятдесят метрів з-понад двадцятьма розтяжками мають пройти обережно. Усе хоч і не по-справжньому, та солдати хвилюються не на жарт. Крок праворуч, крок ліворуч...

  Спостерігач: "Ба-баааах!... Взорвался".

  Розташування мін і вибухівок тримають у сектері. Не кажуть навіть журналістам.

  Спостерігач: "Может вам еще показать где они".

  У змаганнях на кращого розвідника беруть участь понад сорок бійців з різних регіонів. Серед них як солдати, так і офіцери. Вправи на таких змаганнях не всім до снаги - кажуть генерали.

  Віктор Муженко, командир 8-го військового корпусу, генерал-майор: "Це більш жорсткі нормативи, специфічне виконання завдань, які властиві тільки для розвідувальних підрозділів".

  Змагання на кращого розвідника тривають п`ять днів. Переможця визначать вже наступного тижня.

  Азад Сафаров, Олексій Іванченков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Обама зустрівся з лідерами ІТ-індустрії
  Наступний матеріал
  В Єгипті святкують перший тиждень з дня завершення революції
  Теги: