На Житомирщині тривають навчання 8-го армійського корпусу ЗСУ

  Поблизу Житомира на базі 8-го армійського корпусу триває підготовка до військових навчань "Адекватне реагування". Першою учбовою точкою став вододром. Головне завдання військових – налагодити понтонний міст через річку.

  На березі річки колона військової техніки - танки, бронетранспортери, важкі КРАЗи. Щоби форсувати водойму, необхідно за лічені хвилини спорудити наплавний міст або поромну переправу.

  Юрій Івасюк, командир понтонної роти: "По нормативам, нам на наведення такого мосту дається півгодини. Ми виконали завдання за 22-23 хвилини".

  Мар’ян Вірт, солдат: "Моє особисте завдання було підтягування тросів, а також регулювання машин та гусеничної техніки, щоб вони не скупчувалися на одному місці".

  На полігоні, поряд із загальновійськовими підрозділами, працювали й інженерні. Форсування водної перешкоди – один з етапів підготовки до навчань "Адекватне реагування 2011", котрі розпочнуться наприкінці вересня. Куратори тренувань оцінили виконання завдань на четвірку.

  Сергій Маменко, начальник оперативного відділення: "Неузгодженість зусиль різних підрозділів, а це підрозділи різних військових частин. В ході цих тренувань ми добиваємося узгодження бойових зусиль для вчасного виконання завдання".

  У підготовці взяли участь понад три сотні військових. На черзі - стрільби, випробування на танкодромі та аеродромі.  

  Наталія Дехтієвська, Віктор Підвисоцький, Житомир, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Землю повернулись учасники 27-ї космічної експедиції
  Наступний матеріал
  В Україні вшанують 11-ті роковини зникнення Гонгадзе
  Теги: