5.ua

На Житомирщині Самооборона знову перекрила автотрасу

  Трасу Житомир - Могилів-Подільський у селі Осикове перекрили представники бердичівської Самооборони. Активісти вимагали від керівництва області, щоб ті пояснили, куди поділися кошти, зібрані мешканцями Житомирщини на потреби українських вояків.


  На акцію вийшли активісти разом із матерями та дружинами житомирських військових, які воюють на Сході. Вони на півтори години перекрили магістраль. Щоправда, пропускали автівки екстрених служб та машини з дітьми і вояками.

  Координатор Самооборони Бердичева Володимир Сенча вимагає, щоб депутати розібрались, куди ділось 7,5 млрд. бюджетних грошей, виділених на армію, та 128 млн. гривень, зібраних людьми.

  Трасу перекривають вже вдруге – 2 червня проводили попереджувальну акцію, вимагали звіту керівництва області про витрачені кошти на українську армію. Проте за чотири дні чиновники не спромоглися на звіт. Свої вимоги активісти вручили народному депутатові.

  Анжеліка Лабунська, у свою чергу, повідомила: "Вчора було проголосовано, і створена тимчасова слідча комісія у Верховній Раді, якраз яка буде з’ясовувати ці питання і розбиратися, куда діли кошти".

  Попередній матеріал
  Стали відомі дати проведення Чемпіонату України та Суперкубку з футболу
  Наступний матеріал
  Гілларі Клінтон назвала Путіна "тонкошкірим"