Фото МВС

На Житомирщині правоохоронці проходять спецпідготовку для роботи в умовах підвищеного ризику

  Працівники патрульної служби області та курсанти Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції цими днями проходять інтенсивний курс навчання з тактики дій у надзвичайних ситуаціях, зокрема, і під час проведення антитерористичних заходів.
  Про це 15 червня повідомляє служба зв’язків з громадськістю Житомирського облуправління МВС України

  Як зазначено у повідомленні, навчання проводяться з урахуванням непростої суспільно-політичної ситуації в Україні та з огляду на необхідність набуття правоохоронцями специфічних знань та навичок.  "Керівництвом УМВС започатковано спеціалізований інтенсивний курс тактико-спеціальних занять на базі Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції. Своїми знаннями та практичним досвідом з колегами діляться працівники спеціальних підрозділів міліції, які неодноразово брали участь у міжнародних навчальних операціях та затриманні організованих груп злочинців", - підкреслили прес-служба правоохоронців у повідомлені.

  "Цей курс розрахований на 40 навчальних годин, з яких 36 – це практичні заняття. Це дозволить кожному учаснику належно відпрацювати усі важливі моменти, аби виконання цільових завдань в умовах проведення АТО та інших спеціальних заходів відбувалося без утрат та поранень правоохоронців, - прокоментував навчання керівник сектору професійної підготовки УМВС України в Житомирській області Максим Каптенко.

  Зазначається, що працівники міліції у ході цієї  спеціального підготовки опрацьовують нові завдання, отримуючи додаткові знання з тактико-спеціальної, вогневої, психологічної та медичної підготовки. Кожен слухач уже випробував себе як у ролі правоохоронця, так і у ролі зловмисника, аби оцінити можливі ризики та визначити найбільш уразливі моменти.
  3333
  3334
  3335
  3336
  3332
  3331

  Попередній матеріал
  Львівські "Карпати" розпочинають новий сезон з новим головним тренером
  Наступний матеріал
  Україна закликає до більшого міжнародного тиску на Росію