Житомир_похорон 5.ua

На Житомирщині попрощалися із військовим 58-ї мотопіхотної бригади Олександром Борушевським

У бійця залишилася дружина, півторарічна дочка та батьки

На Житомирщині попрощалися із військовим 58-ї мотопіхотної бригади Олександром Борушевським. Боєць з позивним "Поляк" загинув 1 липня поблизу селища Верхньоторецьке. Прощання з бійцем відбулося у місті Чуднів, звідки він родом. Відспівали 32-річного бійця у Францисканському костелі.

Рік тому Олександр Борушевський вирушив на передову контрактником збройних сил. Служив старшим сержантом у 58-й бригаді. Під час виконання службового обов'язку був тяжко поранений. Помер у лікарні від отриманих травм. Попрощатися з героєм прийшли сотні містян. У нього залишилася дружина, півторарічна дочка та батьки. За два роки війни Чуднівщина втратила 13 своїх земляків.

Волонтер Юлія Толмачова згвдує: "Все говорив, що перемогу будемо зустрічати після війни, що зберемося і разом будемо відзначати перемогу… На позиції в Верхньоторецькому отримав мінно-осколкове поранення. Попадання міни. Дуже важке поранення, добре спрацювали медики, бійці, які були. Його оперативно відвезли в лікарню, але, на жаль, врятувати не змогли. Лікарі все робили".

"Величезна душа, величезний патріотизм. Він покинув на руках у дружини дитинку, якій було 7 чи 8 місяців. Напевно, не кожен здатен на такий вчинок – підписати контракт, знаючи, що ти йдеш воювати... Для нашого героя вічна слава, вічна пам’ять, вічний йому спокій. Герої не вмирають", – сказав голова Чуднівської РДА Петро Яригін. 

Як повідомляв 5.ua, 30 червня 2016 року Дніпро попрощався з героєм АТО – всесвітньовідомим оперним співаком Василем Сліпаком. 

Попередній матеріал
"Звання значення не має" – стоматологи безплатно допомогають бійцям АТО відновлювати втрачені зуби
Наступний матеріал
Мінекології запідозрило місцевих чиновників у нелегальному бізнесі на Грибовицькому звалищі

У Сумах попрощалися із бійцем 92-ї мехбригади Олександром Горностаєвим

Кіровоградщина попрощалася із 30-річним бійцем 80-ї бригади

У Вінниці попрощалися з бійцем 72-ї окремої мехбригади

На Донеччині попрощалися зі старшим сапером Петром Танасійчуком

У Сумах попрощалися з бійцем 92-ї механізованої бригади

В Ірпіні та Бучі попрощалися зі старшим розвідником 53-ї бригади, снайпером Василем Фіцкалинцем