У Верховній Раді побилися Ляшко та Бойко 5.ua / Ян Доброносов

На засіданні Погоджувальної ради парламенту побилися Олег Ляшко та Юрій Бойко – відео

Лідер Радикальної партії звинуватив керівника "Опоблоку" у отримуванні інструкцій з Кремля, на що Бойко відреагував, вдаривши опонента кулаком у обличчя

Сьогодні, 14 листопада, на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України сталася бійка між керівником Радикальної партії Олегом Ляшком і лідером фракції партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді Юрієм Бойком.

"Бойко з Льовочкіним їздять по московським обкомам, інструкції отримують в Кремлі. Інші їздять по брюссельським обкомам. Коли ви до людей поїдете?... ЦУ треба отримувати від українців. У мене питання до СБУ: чому вони їздять по москвам і досі не в тюрмі? " – сказав Ляшко на засіданні.

Після цієї фрази Бойко, який сидів поруч з головним радикалом, вдарив Ляшко кулаком в обличчя. По закінченню бійки Ляшко продовжив свій виступ. Після слів "Ці недобитки Януковича..." Бойко знову вдарив лідера Радикальної партії та покинув засідання.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив розібратися в інциденті Регламентного комітету. Він зазначив: "Дав доручення Регламентного комітету парламенту розібрати ситуацію з бійкою між депутатами під час Погоджувальної ради".

Дивіться також: У Раді сталася бійка: Нардепа Гончаренка "опоблоківці" засипали сухарями – відео

Попередній матеріал
СБУ знайшла та показала новий доказ російської агресії на Донбасі
Наступний матеріал
ВР розгляне проект Держбюджету-2017 наступного пленарного тижня – Парубій

У Раді сталася бійка: Нардепа Гончаренка "опоблоківці" засипали сухарями – відео

Бійка українських парламентаріїв потрапила на афішу китайського панк-фестивалю