5.ua

На Запоріжжі та Луганщині поховали невідомих захисників України

  Сучасних невідомих солдатів ховали у братських могилах у Запоріжжі та на Луганщині. А із загиблим від куль терористів українським солдатом прощалися у Чернігові.


  54 тільки-но викопаних могил, стільки ж хрестів із однаковими табличками – "Невідомий боєць, що загинув у зоні АТО". У Запоріжжі з військовими почестями поховали тіла українських армійців. У них судмедексперти взяли аналізи ДНК. Їх порівняють із аналізами рідних, які розшукують своїх близьких.

  Провести в останню путь прийшли військовослужбовці та пересічні містяни. На місці поховання безіменних солдатів планують облаштувати Алею Слави.

  Командир 37 батальйону територіальної оборони Олександр Лобас пояснив: "Эта аллея нужна для того, чтобы детей приводить – какой ценой независимость достигается. То, что мы получили в 91 году – это был подарок. А сейчас этот подарок мы отвоевываем кровью, потом и смертями наших солдат".

  Із невідомими солдатами попрощалися і на Луганщині – поховали 28 невпізнаних бійців 80-ї аеромобільної бригади та батальйону "Айдар". Всі вони загинули 5 вересня між селищем Металіст і містом Щастя. Поховали героїв у Старобільську.

  Ще з одним героєм попрощалися у Чернігові. 29-річного Дениса Чередниченка мобілізували у липні – він добровольцем прийшов до військкомату. Спочатку пройшов підготовку на полігоні "Десна", потім відправився на Схід, був стрільцем 34 батальйону територіальної оборони. Боєць загинув під час обстрілу терористами вже після оголошеного перемир’я 26 вересня.

  Попередній матеріал
  Івано-франківські викладачі і студенти зібрали 50 тис. грн. для бійців АТО
  Наступний матеріал
  "Газпром" примушує Словаччину відмовитися від реверсу газу до України
  Теги:
  Loading...