Фото прес-служби Міноборони

На Західній Україні сформували нову гірсько-штурмову бригаду

В рамках підвищення бойових спроможностей Збройних Сил України в оперативному командуванні "Захід" завершено формування окремої гірсько-штурмової бригади.

Наразі підрозділи з’єднання проходять доукомплектування, інформує прес-служба Міноборони.

В ході формування окремої гірсько-штурмової бригади оперативне командування "Захід" доклало чимало зусиль, щоб укомплектувати керівні посади військовослужбовцями, які уже мають бойовий досвід у зоні АТО. Командиром бригади став Герой України підполковник Василь Зубанич. За надзвичайно короткий термін були сформовані та укомплектовані підрозділи, прийнято значну кількість військової техніки, озброєння та матеріальних засобів відповідно до штату.

Особовий склад військової частини уже привітав начальник управління територіальної оборони оперативного командування "Захід" полковник Володимир Василюк. Відбувся стройовий огляд, в ході якого керівництво перевірило документацію військової частини та оглянуло штатну зброю і техніку. Вже сьогодні з метою бойового злагодження та підвищення професіоналізму гірських піхотинців з ними розпочато практичні заняття з бойової підготовки.

/
/
/
/
/

Нагадаємо, нову легкопіхотну бригаду з кінця минулого року формують і у Національній гвардії України.

Попередній матеріал
Україна долучиться до підготовки міжнародного трибуналу над комунізмом - В'ятрович
Наступний матеріал
Обама заявив, що Росія витрачає ресурси на підтримку України