На Закарпатті вздовж українсько-угорського кордону відкрили велосипедну доріжку [відео]

  До Європи - велосипедом. На Закарпатті вздовж українсько-угорського кордону відкрили велосипедну доріжку завдовжки понад три кілометри. Починається вона з села Петрово до прикордонного Вилка Виноградівського району.

  На зведення велодоріжки витратили 100 тисяч євро, які надав Європейський Союз. У середині червня на Закарпатті обіцяють відкрити ще одну велодоріжку. Вона проходитиме між районним центром Берегово і прикордонним пунктом переходу Лужанка. Всього - 4 кілометри. У рамках європейської програми на Закарпатті відбулися навчання 15 велогідів. За бажанням туристів велоекскурсії організовуватимуть в Україні та у сусідній Угорщині.

  Василь Маркович, начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області: "Якщо ви переїдете тут границю ви побачити, що з того боку і на пункті пропуску "Лужанка" підходять велосипедні доріжки, тобто ми цими вело доріжками об`єднали наші вело доріжки з вело доріжками Угорщини".

   Йосип Торпої, директор Центру україно-угорського регіонального розвитку: "Ви знаєте, що найбільше ДТП якраз за участі велосипедистів і якраз  ми тут цю ділянку зробили безпечною тому що ви знаєте, тут із Румунії каміони їздять Чоп-Київ звідси виїжджають, це дуже добре тому що місцеві діти в безпеці і люди можуть собі їхати".

  Попередній матеріал
  "ГЕРОЇ" НАШОГО ЧАСУ: влада на службі вуличних бійців [відео]
  Наступний матеріал
  Фестиваль Монмартр на Андріївському узвозі
  Теги: