На Закарпатті відкрили реабілітаційний центр для ведмедів [відео]

  Реабілітаційний центр для клишоногих запрацював на Закарпатті. Поки що в ньому мешкають - двоє ведмедів. Їм вже облаштували вольєри та підібрали спеціальний раціон. Протягом наступного року центр поповниться ще майже трьома десятками постояльців.

  Ці ведмеді виросли в неволі. Юрчик розважав гостей  одного з готелів Закарпаття. Бубу привезли із приватного звіринцю на Харківщині. Обидва мешкали в невеликих клітках. Годували іх украй погано. В реабілітаційний центр потрапили тиждень тому. 

  Перший реабілітаційний центр для бурих ведмедів розташований на 12-ти гектарах заповіднику "Синевир". Державі він коштував два мільйони гривень. Харчуються клишоногі за спеціальним меню та перебувають під постійним наглядом ветеринарів. У природному парку для тварин облаштували кілька десятків барлогів.

  На реабілітацію до центру привозитимуть ведмедів зі звіринців, де за ними неправильно доглядають та тримають у замалих вольєрах. Міністерство екології та природних ресурсів вже пообіцяло фінансову підтримку тваринам. Свою допомогу резервації клишоногих запропонували й іноземні природоохоронні організації. Зокрема, пообіцяли профінансувати перевезення нових мешканців до центру, їхнє медичне обслуговування та навчання персоналу закладу.  

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття, 5 канал 


  Попередній матеріал
  Кривавий теракт у Бельгії [відео]
  Наступний матеріал
  Рішення суду: Справу проти Кучми порушили безпідставно
  Теги: