5.ua

На Закарпатті співробітники СБУ здали донорську кров для потреб військовослужбовців

  Співробітники СБУ в Закарпатській області 10 червня здали донорську кров для поранених військовослужбовців на Сході України.
  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Деякі співробітники Служби  також виконували свій військовий та громадянський обов’язки на східній Україні. Тож до потреб поранених колег-військовослужбовців ставляться із особливою увагою.

  "В Управлінні СБУ є постійні донори, які з власної ініціативи  систематично здають кров, – заявив начальник військово-медичної служби УСБУ в Закарпатській області Юрій Веклинець. – Тому нинішня акція – не одноразова".

  Цього дня близько 30 правоохоронців, у тому числі жінки-військовослужбовці, прийшли на станцію переливання крові, аби допомогти врятувати не одне життя.  Серед них – донори з рідкісними ІІІ та IV групами крові.

  "Останнім часом у зв’язку із подіями в державі у нас збільшилася кількість донорів крові. Зокрема, небайдужі краяни  здають кров для потреб військовослужбовців, які проходять службу на східній Україні. Нині таку акцію проводять співробітники СБУ в Закарпатській області. Це дуже важливо, адже дозволяє нам створити запаси донорської крові, – запевняє завідувач донорським відділенням Закарпатської обласної станції переливання крові Марія Фантич. – За потреби ми зможемо відправити на схід не тільки донорську кров, але і препарати, виготовлені на її основі, та окремі компоненти – еритроцити".
  Попередній матеріал
  Донецькі бойовики продовжують викрадати людей
  Наступний матеріал
  Київрада за тиждень обиратиме секретаря
  Теги: