На Закарпатті надзвичайники провели тренувальні навчання

  Швидко й ефективно врятувати людину на воді. На Закарпатті надзвичайники провели навчання на місцевому озері Дідово в Берегівському районі. Під час тренувань відпрацьовували кілька найпоширеніших ситуацій.
  Рятували: авто з водієм, що опинилося у воді внаслідок ДТП і рибалку, який випав із човна. А ще розробляли схему взаємодії під час літніх паводків та випробовували рятувальні плавзасоби перед новим купальним сезоном. Організатори навчань переконані - такі заходи допомагають покращити професійні навички рятувальників, скоординувати їхню роботу та усіх суміжних служб. Адже саме від їх оперативності залежить життя людей. На Закарпатті офіційно ще не розпочався купальний сезон, а в місцевих водоймах уже загинули восьмеро людей.

  Гліб Бурковський, заступник начальника управління ДСНС у Закарпатській області: "У відповідності до діючих нормативів пожежно-рятувальний підрозділ з моменту отримання команди повинен за хвилину покинути гараж і вибути до місця виклику, аварійно-рятувальний підрозділ аварійно-рятувального загону за інформацією повинен на протязі 10 хвилин  виїхати з місця дислокації і вибути до місця виклику".
  Попередній матеріал
  У Бенгальській затоці затонули човни: загинуло понад 60 людей
  Наступний матеріал
  У Бангладеш провели жалобну церемонію на місці падіння 8-поверхової будівлі
  Теги: