На Волині – жалоба за вбитими і приплив добровольців до війська

  Волинь у жалобі за загиблими під Волновахою. У містах і селах області приспущені державні прапори, скасовано розважально-масові заходи. У Луцьку, за розпорядженням міського голови, днями жалоби оголошено 23 та 24 травня.


  Із 16-х загиблих під час обстрілу під Волновахою більшість – волиняни. Один із них помер у лікарні сьогодні. Загиблих солдатів поховають у вівторок. Організацію похорону бере на себе Луцька міська рада. Як запевнили чиновники, кожна сім'я загиблого отримає 100 тисяч гривень, виділять кошти і на лікування поранених. Ще 3 мільйони з місцевого бюджету підуть на потреби армії: 1 мільйон 700 тисяч – для 51-ї бригади, 1 мільйон для першого батальйону територіальної оборони, і 300 тисяч для місцевої частини внутрішніх військ. Всі ці структури або вже перебувають на сході, або скоро там будуть. Увечері відбудеться жалобна хода центральними вулицями міста.

  Сьогодні ж, 23 травня, група бійців волинської Самооборони вирушає на Схід з метою виступити на захист держави та взяти участь у бойових діях проти терористів. Про це повідомив координатор організації Андрій Хведчак під час сесії Волинської обласної ради - повідомив сайт Самооборони.

  Волонтери долучаться до мобільного батальйону при Міністерстві оборони України. Після подій під Волновахою наплив добровольців посилився.

  Самооборонівці, також звернулися до всіх небайдужих із проханням про допомогу, адже група ще не екіпірована. Активісти повідомляють, що таку ж проблему мають і військові Володимир-Волинської 51-ї механізованої бригади.

  Ціна бронежилета, аби він міг захистити від ураження вогнепальною зброєю, становить 5500 гривень. Самооборонці зібрали невелику суму коштів серед депутатів обласної ради під час сесії. Решту ж шукають серед небайдужих підприємців та простих громадян.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура оголосила у розшук екс-главу Нацбанку
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ прогнозує проблеми на 20% дільниць Донбасу