mvs.gov.ua

На Волині під час спецоперації щодо припинення незаконного видобутку бурштину міліція затримала майже 200 осіб

Масову спробу незаконного видобутку бурштину призупинили правоохоронці у Маневицькому районі, що на Волині.

Про це повідомляє прес-служба МВС України у Волинській області.

У лісі, мiж селами Лiсове – Вовчецьк Маневицького району, близько двох тисяч осіб всупереч закону, за допомогою лопат та інших підручних засобів, здійснювали незаконний видобуток бурштину. Під час проведення операції міліціонери здійснили кілька попереджувальних пострілів у повітря. Зараз у лісовому масиві чергує кілька сотень активістів та правоохоронців. На території Маневицького лісу розставлені міліцейські блокпости.

Під час проведення операції затримали 193 чоловіки, з якими в подальшому проводили слідчі дії у рамках кримінального провадження. Переважна більшість затриманих – жителі Рівненської області. Також на місці затримали три автомобілі. Вилучили наркотичні засоби, 5 тисяч гривень, близько 4 кг бурштину та засоби для його видобутку: лопати, бури, сокири тощо.

"У лісі було близько 700 людей лише вдень. З обіду почали прибувати все більше, а увечері у лісі було вже десь до 1,5 тис. осіб. Увечері почалася вже операція по припиненню цього незаконного видобутку бурштину. Було затримано певну кількість людей, з місяця події вилучено бурштин. Під час затримання не використовувалася вогнепальна зброя правоохоронцями, лише попереджувальні постріли. Ні потерпілих, ні поранених немає", - повідомив "5 каналу" телефоном працівник прес-служби УМВС у Волинській області Олег Плазовський.

Нагадаємо, 24 вересня правоохоронці затримали 80 людей, які мали намір незаконно добувати бурштин, під час проведення спецоперації у Маневицькому районі Волинської області.

/
/
/
/

Попередній матеріал
СБУ затримала завербованого ФСБ тернополянина
Наступний матеріал
Проспект у Києві, на якому розташоване російське посольство, назвуть іменем Нємцова
Loading...