На влучність та оперативність перевіряли артилеристів на Житомирщині

  На влучність та оперативність перевіряли артилеристів на Житомирщині. Навчальну тривогу військовикам оголосили несподівано. Яка саме частина братиме участь у стрільбах не попередили навмисне. Про бойову готовність офіцерів та солдатів у матеріалі Наталії Дехтієвської.

  Сержант Дмитро Вишемірський у бердичівській артилерійській бригаді сьомий рік. Його зброя - на гусеничному ходу. Снаряд із такої гармати влучає у ціль більш як за два десятки кілометрів. Окрім сержанта, машину обслуговує іще шестеро людей.

  Дмитро Вишемірський, сержант, командир гармати: "На протязі декількох хвилин – до 20 хвилин – повністю задіяні всі ланки гармати і вона веде бойову стрільбу. Десь 300-400 пострілів маю на гарматах різного зразка".

  Для стрільб із таких гармат потрібна спеціальна підготовка. Дальність та кут пострілу визначає артилерист Ігор Оболенський. Каже, від нього  залежить безпека і на полігоні, і поза ним.

  Ігор Оболенський, старший лейтенант: "Під час розрахунку, під час учбових дій, під час війни якщо мої розрахунки будуть не вірні, якщо хтось помилиться хоча б на 100 метрів, це може коштувати життя, як цивільним, так і військовим".  

  За десятки кілометрів у командно-спостережному пункті визначають влучність пострілу. Свою бойову підготовку 26-а бердичівська артилерійська бригада демонструватиме три дні поспіль.

  Віктор Муженко, командир восьмого армійського корпусу: "Загальна протяжність маршруту 70 кілометрів, ще загальні підсумки рано підбивати, але навченість і результати дають впевненість у тому, що оцінка буде як мінімум доброю". 

  Після навчань на суші стрільби розпочнуться для військово-морських сил. Де саме -командування також поки що тримає у таємниці.

  Наталія Дехтієвська, Олександр Данилюк, Житомир, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Лівійські пляжі Каддафі, вперше відкрили для відпочивальників
  Наступний матеріал
  ГПУ перевіряє, чи дійсно в Лук`янівському СІЗО арештованих тримають в нелюдських умовах
  Теги: