Фото vkurse.ua

На Вінниччині учасники АТО отримали 244 земельні ділянки

  У Вінницькій області учасники проведення антитерористичної операції отримали у власність 244 земельні ділянки загальною площею 47,30 гектара.


  Про це 21 жовтня повідомила прес-служба Держземагентства.

  Зокрема, на сьогодні Головне управління Держземагентства у Вінницькій області ухвалило 231 наказ про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва на території Вінницького району загальною площею 23 гектари та 13 наказів – щодо відведення наділів для ведення особистого селянського господарства на території Шаргородського, Хмільницького, Тростянецького, Гайсинського, Могилів-Подільського, Теплицького та Томашпільського районів площею по 2 га та на території Вінницького району – 0,30 гектара.

  "Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до Головного управління Держземагентства звернулися 417 учасників АТО. Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції землевпорядники області розглядають позачергово та всіляко сприяють захисникам Вітчизни в отриманні земельних ділянок", - повідомляється у прес-службі Держземагентства.

  Раніше повідомлялось, що видача земельних ділянок у користування українським бійцям стала масовою в усіх регіонах країни.
  Попередній матеріал
  Меркель закликала чимшвидше домовитись про газ - боїться змерзнути взимку
  Наступний матеріал
  ДСНС нарахувала 423 тис. переселенців з Криму і Донбасу