На Вінниччині стався вибух у шкільній котельні: 2 жертви [відео]

  Збій у системі водопостачання міг стати причиною вибуху у шкільній котельні на Вінниччині. Гідродинамічний удар, який призвів до загибелі двох людей, стався у тульчинській школі номер три під час занять, загинули 48-річний завгосп і 31-річний оператор котельної установки, із учнів ніхто не постраждав. 

   


  Вибух у котельні школи №3 пролунав близько 11-ої ранку. На той момент у приміщенні перебували оператор та завгосп школи. Обоє загинули. Сама ж будівля повністю зруйнована.

  Анатолій Коваль, начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій обл:а перший погляд вибухнув котел, а яка причина, ми ще не встановили".

  Фахівці висувають кілька версій причин вибуху. Як несправність котла, так і людську помилку.

  Іван Криворучко, начальник відділу захисту прав і свободи дітей прокуратури Вінницької обл:а попередніми даними причиною вибуху є гідродинамічний удар системою водопостачання у наслідок порушення техніки безпеки під час експлуації газового устаткування".

  На час аварії у шкільних класах перебувало сімсот дітей. Ані учні, ані педколектив не постраждали, бо котельня розташовувалась в окремому приміщенні. Від вибуху, хіба що, повилітали шибки у 20 вікнах школи. Тож наразі дітей тимчасово переведуть до інших освітніх закладів. Щонайменше на два тижні.

  Анатолій Бузік, голова Тульчинської РДА: "У нас у цій школі діти навчатися не будуть. У нас школа є початкові класи 1-4 класи в іншому приміщенні, вони опалююься іншою котельнею, а 340 дітей – це старші класи будуть навчатися в іншій школі".

  Нині обласне управління держгірпромнагляду планує перевірити котельні усіх навчальних закладів Вінниччини. Місцева влада пообіцяла матераільну допомогу родичам загиблих.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Британії українці вкотре пікетували резиденцію Ахметова
  Наступний матеріал
  В Україні через негоду обмежено рух транспорту до 123 населених пунктів
  Теги:
  Loading...