На Вінниччині поставили найвищий в Україні дороговказ

  І дорогу вказує і долю віщує. У Вінницькій області поставили найвищий в Україні дороговказ. Його висота маже 6 метрів. На ньому міститься 52 вказівні дошки у різні куточки світу. Знак уже попав до книги рекордів України. Нині автори подали документи, аби він попав і в книгу рекордів Гіннесу.

  Щоби туристи не заблукали, у місті Бар, що на Вінничині, встановили величезний дороговказ. З нього можна дізнатися напрямки до різних міст Європи, України, а також до визначних місць Бара, зокрема і шинків. Стоїть дерев`яний шестиметровий стовп біля місцевого автодорожнього технікуму, бо ідея його створення належить директорові навчального закладу. 

  Йосип Кібітлевський, директор Барського автобільно-дорожнього технікуму Національного транспортного університету: "Задача була зробити рівномірно, щоб він мав напрямки у всі сторони світу. Ну і звичайно, так, як я завжди пишаюсь тим, що ми – українці, тому такі Хортиця, Канів, такі міста історично-значимі для українців, вони обов’язково є на ньому".

  Інформаційний стовп слугує і доле-вказом. На ньому розташовані 4 дошки, які обертаються від поривів вітру. Тож студенти не оминають нагоди дізнатися, що їм принесе день прийдешній: щастя, долю, удачу чи кохання. 

  Студенти: "Коли ми йдем на пари або на екзамени, то ми всігда дивимся на цей знак, якщо удача, то не буде питати, а якщо любов, то прийдеться йти до дівчини".

  Студенти: "Мені подобається цей знак, тому що на ньому є багато різних табличок і можна подивитися, що мені сьогодні на ньому випаде".

  Місцеві незвичним дороговказом пишаються. Кажуть: завдяки йому їхнє місто потрапило до Книги рекордів України. 

  Місцеві жителі: "Він цікавий, майстерно зроблений і люди із задоволенням підходять до нього, фотографуються і читають написи".

  Місцеві жителі: "Мені подобається цей знак, я навіть з подружкою фотографувалась біля нього".

  На досягнутому рекорді барчани не збираються зупинятися. Автор цієї ідеї вже має нові задуми, але ними не ділиться - щоби конкуренти не випередили.

  Олена Бучацька, Ростислав Макогон, Вінниччина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Болівії провели традиційний ритуал пробудження землі
  Наступний матеріал
  Влада Куби збирається спростити міграційне законодавство
  Теги: