На Вінниччині міліціонери долають замети на конях та санях [відео]

  Кінний патруль. На Вінниччині через аномальну кількість снігу дільничних пересадили на коней. Адже техніка у заметах буксує, а пішки обійти 5-8 сіл - міліціонери не в змозі. Тож, довелося згадати про дідівський транспорт - сани та вози.

  Микола Гавурський у рідному селі Олексіївці - найшановніша людина, адже його транспорт - підвода та кінь - не бояться жодної негоди. Нині чоловік проводить майстер-клас з управління гужовим транспортом для правоохоронців.

  Микола Гавурський: "Осьо шлея, одівається сзаді через голову. І заправляється. І одівається осьо вуздечку. Окремо застьогуєьться".

  Сільські дільничні на Вінниччині пересіли на коней - тварин надають місцеві жителі. Правоохоронці кажуть - намагаються об`їхати підпорядковані їм села, особлива увага - до будинків, до яких не протоптані стежки. Тоді міліціонери перевіряють, чи не трапилося щось із господарями. Адже відколи розпочалася стихія - місцеві дільничні і за порядком стежать, і сніг допомагають розчищати, і хліб до сільських магазинів підвозять.

  Міліціонер: "Хліб - ми виїжджаємо на трасу. Де ближче до траси. Поки от ця погода".

  Єдиний плюс цієї ситуації, кажуть дільничні - рівень злочинності на селі упав майже до нуля.

  Михайло Кисилюк, старший дільничний інспектор Жмеринського МРВ: "На сьогоднішній день сніг для нас помічник в тому, що немає мародерства. Немає крадіжок, тому що на снігу видно всі сліди. Куди б не йшов слід - він завжди приведе до злодія, який викрав те чи інше майно".

  Скільки ще сільські дільничні патрулюватимуть на гужовому транспорті - не знають. Кажуть, доки сніг не розтане. 

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниччина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У КНДР повідомили про бойову готовність ракет далекого радіусу дії
  Наступний матеріал
  У військах ООН створять спецбригаду для боротьби з партизанами
  Теги:
  Loading...