На Великодні богослужіння прийшли перші особи держави

  Цієї ночі - на Великодні богослужіння прийшли перші особи держави. Президент Віктор Ющенко і прем`єр Юлія Тимошенко - разом відвідали чотири храми різних конфесій.

  Великодню ніч Віктор Ющенко розпочав у національному заповіднику "Софія Київська". Президент разом із родиною зустрічав українських прочан, котрі привезли з Єрусалима благодатний вогонь.  

  Передавши святиню представникам українських церков, глава держави поїхав на богослужіння до Володимирського собору. У храмі Київського патріархату до нього приєдналася Юлія Тимошенко - разом вони пройшли хресною ходою. У своєму привітанні до народу Віктор Ющенко висловив упевненість, що українці зможуть вистояти перед нинішніми випробуваннями.

  Далі перші особи держави відвідали греко-катилицький собор Василя Великого. Привітавши вірян, Президент і прем`єр побували на службі і у Соборі Андрія Первозванного Української Автокефальної церкви.  Юлія Тимошенко у своєму вітальному слові побажала співвітчизникам сил у подоланні труднощів.

  Завершували святкову ніч Президент і прем`єр у Києво-Печерській Лаврі. На богослужінні у Лаврі побував і Віктор Янукович. Лідер опозиції відвідав Успенський собор опівночі - хоча прийти на Великодні служби разом із Президентом і прем`єром запрошували і його. Янукович привітав вірян з Воскресінням та побажав українцям терпіння і впевненості у розбудові країни.

  Олександр Ярощук, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.68Мб)

  Попередній матеріал
  Папа Римський привітав вірян Східного обряду з Великоднем
  Наступний матеріал
  Аварія на залізниці в Мексиці - 70 людей поранені
  Теги:
  Loading...