5.ua

На українських митницях з’являться люди для роботи з волонтерами

  На кожній з українських митниць має бути призначений співробітник, відповідальний за оформлення вантажів, що їх везуть з-за кордону волонтери.


  Відповідне доручення дав підлеглим заступник голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко під час зустрічі з волонтерами.

  Представники організацій, які допомагають українським бійцям, скаржилися на проблеми, з якими стикаються на митниці. Скажімо, їх примушують ставити вантажівки на платні термінали, також нездоланною залишається бюрократична тяганина. Заступник голови фіскальної служби пообіцяв проблеми вирішити, а для волонтерів створити спеціальну пам'ятку з алгоритмом – як швидко розмитнювати товари для потреб АТО.

  "Я маю сам досвід, коли процедура ввезення одного лише тільки Range-Rover 22-річної давнини випуску через митний пост Яготин, вона – при тому, що рішення керувалося заступником міністра з Києва – завдяки саботажу найнижчої ланки митної служби, вона протяглась біля 5 з половиною годин!" – скаржиться представник організації "Народний тил" Георгій Пука.

  Анатолій Макаренко пообыцяв: "Сьогодні я даю доручення всім керівникам митниці у себе визначити відповідальних за таку роботу, щоб люди знали куди приходити. Очень важно, чтобы люди, которые имеют проблемы, знали, что они придут в таможню и их встретит не бык в таможенной форме, а нормальный гражданин, такой же точно украинец".

  Попередній матеріал
  Статусу учасника АТО наразі попросили лише 470 осіб - Денісова
  Наступний матеріал
  Українська діаспора передала гуманітарну допомогу бійцям АТО
  Теги:
  Loading...