ДПСУ

На українсько-польському кордоні активісти перекрили рух транспорту – працює поліція

Місцеві невдоволені тимчасовим припиненням малого прикордонного руху між Україною та Польщею

Сьогодні, 4 липня, на українсько-польському кордоні біля пунктів пропуску "Грушів", "Рава-Руська" та "Шегині" місцеві перекрили рух автотранспорту. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян на сторінці у Facebook.

"З сьогоднішнього дня Польща тимчасово обмежила т.з. малий прикордонний рух. Це означає, що українці – мешканці прикордонних із Польщею районів, можуть їздити за кордон виключно на загальних підставах. Обмеження викликане низкою важливих заходів, які будуть проводитися у Польщі впродовж липня. У практичній площині це призвело до того, що сьогодні вранці у пунктах пропуску на українсько-польському кордоні, за виключенням "Ягодина", взагалі не було скупчення автотранспорту", – повідомив Слободян.

Водночас, як зазначається на сайті ДПСУ, "наразі ситуація спокійна та контрольована. Зараз із мітингувальниками працюють представники Національної поліції".

Крім того, відомство звертає увагу на те, що "обмеження щодо пропуску є тимчасовими і триватимуть упродовж місяця. Це пов’язано з посиленням заходів безпеки під час приїзду до Польщі Понтифіка, Саміту НАТО у Варшаві і Світовими днями молоді у Кракові".

Як зауважив Слободян, польська сторона також посилила прикордонний контроль і на кордоні з Німеччиною та Чехією.

Нагадаємо,  з 4 липня 2016 року тимчасово призупинено малий прикордонний рух між Україною і Польщею в частині, що стосується в'їзду та перебування на території Польщі жителів прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Польщі.

Як повідомляв 5.ua, у пунктах пропуску на кордоні України і Польщі за станом на 6:00 суботи, 2 липня, в чергах стояло 1365 автомобілів.

Попередній матеріал
Україна негайно введе заходи у відповідь на посилення торгової війни Росією – заява Кабміну
Наступний матеріал
У Миколаєві втретє загорілося несанкціоноване сміттєзвалище

У МЗС пояснили чому Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух з Україною

На українсько-польському кордоні в чергах стоять понад 1,3 тис. автомобілів - ДПСУ

Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною – ДПСУ

На польському кордоні з Україною застрягли понад 900 машин – протестують митники