5.ua

На цей час у МВС зафіксували 76 порушень порядку під час виборів

  В день голосування станом на 18:00 до органів внутрішніх справ надійшло 76 повідомлень про кримінальні та адміністративні правопорушення, пов’язані з виборчим процесом. Усі ці дані відображаються в режимі  в інформаційній системі "Вибори-2014".
  Про це під час брифінгу повідомив заступник глава МВС Сергій Яровий.

  Із зазначених повідомлень 31 є найбільш резонансним і містить ознаки кримінальних правопорушень: 15- у Донецькій області, 4 в Луганській, 3 – в Харківській, по 2 в Запорізькій та Одеській, по одному – у Волинській, Дніпропетровській, Тернопільській, Хмельницькій та Херсонській областях. У переважній більшості порушення стосуються пошкодження приміщення та майна виборчих комісій, захоплення невідомими особами майна виборчих дільниць (списків виборців, печаток, скриньок для голосування тощо), хуліганських дій щодо членів виборчих дільниць, втручання в роботу виборчих дільниць, пошкодження виборцями своїх виборчих бюлетенів, зафіксовано повідомлення про замінування виборчої дільниці, яке не підтвердилося.

  «На всі зазначені події забезпечено виїзд оперативно слідчих груп, документування цих правопорушень, прийняття рішень за цими фактами взято на контроль керівництвом Міністерства внутрішніх справ», - наголосив Сергій Яровий.
  За його словами, для охорони громадського порядку залучено понад 82 тис. працівників правоохоронних органів та більше 17 тис. членів громадських формувань.
  Попередній матеріал
  Кандидати на булаву вистояли черги за бюлетенями разом із своїми виборцями
  Наступний матеріал
  На Луганщині одна людина загинула під час сутички з бойовиками