На території Тернопільского управління СБУ збудували каплицю

  Сповідатися та причаститися, не полишаючи місця роботи, тепер зможуть працівники Служби безпеки України на Тернопільщині.
  На території обласного управління СБУ там збудували каплицю. А щоб помолитися у ній змогли якомога більше працівників відомства, церкву освятили представники різних християнських конфесій. Ідея створити капличку належить самим СБУшникам, вони ж і зібрали гроші на будівництво храму. Загалом на зведення церкви знадобилося лише 4 місяці. Назвали храм іменем Георгія Побідоносця, оскільки його вважають покровителем усіх людей у погонах.

  Олександр Радецький, начальник управління СБУ в Тернопільській області: "Це не є каплиця виключно якоїсь окремої єпархії. Ми вже сьогодні маємо певні домовленості і з владикою Семенюком, і з владикою Іовом, з владикою Сергієм, які нам пообіцяли, що на великі свята, які ще будуть протягом багатьох років, як ця каплиця відкрита, будуть нас відвідувати, правити службу, і як буде виникати необхідність запрошувати людей на сповідь. Тобто, це вже буде залежати від бажання кожного співробітника управління".

  Отець Андрій Романків, священик Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ: "Зведення і присутність божого храму тут, на території управління Служби безпеки у Тернопільській області, є надзвичайно важливим. Бо кожна людина, яка працює в цій нелегкій, небезпечній службі на славу України, на благо кожної людини, яка живе в Україні, вона потребує міцної віри, завжди пам`ятати Божу присутність".
  Попередній матеріал
  У Австралії кролик врятував своїх господарів від пожежі
  Наступний матеріал
  Луценко: Заяви про причетність Жванії до отруєння Ющенка - передчасні
  Теги:
  Loading...