На тернопільському залізничному вокзалі в останні дні різдвяних свят грає камерний оркестр [відео]

  Вперед із піснею. А вірніше із музикою. Саме так зустрічають та проводжають гостей міста на тернопільському залізничному вокзалі. Там, в останні дні різдвяних свят, вже третій рік поспіль грає камерний оркестр. Виконують галицькі та європейські колядки.

  Музика живого оркестру, колядки а капела та під інструментальний акомпонемент. Так зустрічають та проводжають гостей Тернополя на залізничному вокзалі. Киянка Олена каже, уперше проводить час у залі очікування - із задоволенням

  Олена: "Я щойно під`їхала на вокзал, чекаю свій потяг до Києва. Почула гарну музику, прийшла подивитися…Буду слухати до свого поїзда. Дуже несподівано".

  А деякі прийшли на вокзал - саме через концерт.

  Іван: "Прийшов просто послухати, дуже гарна, професійна… Я тернополянин, проживаю в Одесі…Дуже класно, приємно. Це є рівень".

  Василь Феленчак, керівник Галицького камерного оркестру: "Програма включає в себе європейські колядки, і звичайно галицькі колядки. Оскільки вокзал, то є головні ворота міста, дуже багато людей приїжджаю, виїжджають у різдвяні свята, ми хочемо їм зробити свято".

  Час для проведення святкових музичних вечорів обрали не випадково. Саме у ці дні більшість пасажирів прямують на схід - і галицькі новорічні колядки для них вновинку

  Михайло Жуков, начальник залізничного вокзалу станції "Тернопіль": "Муніципальний камерний галицький оркестр вже третій рік підряд дає концерти для тих, хто в дорозі, для наших пасажирів і гостей міста. .. Відгуки пішли дуже позитивні, тому ми продовжуємо ці святкові різдвяні свята".

  Тереза Костецька, Сергій Русаков, Тернопіль, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Рівень безробіття в Єврозоні набирає нових обертів
  Наступний матеріал
  Від сильної посухи потерпає північний схід Бразилії
  Теги:
  Loading...