На судово-медичну експертизу відправили тіло Романа Сеника

  На судово-медичну експертизу відправили тіло третього загиблого у сутичках на Грушевського. Роман Сеник отримав кульові поранення 22 січня, втратив багато крові, йому зробили кілька операцій та врятувати так і не змогли. Пішов із життя Роман сьогодні вранці.

   

  Роман Сеник - 45-ть років - зі Львівщини на майдан приїхав якраз напередодні кривавого Дня Соборності.

  Леся, сестра загиблого: «Ми не знали, шо він їде, в середу зранку о 10-й годині я з ним розмовляла, він казав, шо вже мають квитки будуть їхати назад».

  Після того пішов на Грушевського

  Любов Сеник, дружина загиблого: «Він мені вже дзвонив - бачиш, шо там на Майдані твориться? Кажу, да. Каже, я в перших рядах».

  Згодом розказував дружині про перші поранення

  Любов Сеник, дружина загиблого: «Стрілили 5 метрів від мене, мені очі засипало, мені вже дівчата промили очі, дали маску і мені ногу підцепили».

  А вже через дві години родичам повідомили, що Роман у лікарні з кульовими пораненнями

  Тетяна Барановська, заступник головного лікаря з медичних питань Київської міської клінічної лікарні №17: «У пацієнта було поранення правого плечового суглобу та грудної клітки справа, було поранено легеню та магістральну судину».

  Майже три доби Роман боровся за життя. Йому ампутували праву руку та зробили кілька операцій, але вранці серце битися перестало

  Любов Сеник, дружина загиблого: «До пам'яті він не приходив. Хіба як священик його посповідав, капельку очі відкрив і закрив і сльози йому текли і так він помер коло мене».

  Леся, сестра загиблого: «Ми простояли біля моргу дві години і нам дві години кажуть - вже везуть, допоки ми між чужих людей не дізналися, шо тут таке твориться».

  За словами афганців, які охороняють активістів майдану біля лікарні, тіло Романа для судмедекспертизи хотіли вивезти без відома родичів.

  Охоронці: «Ми сказали, без родичів тіла не оддамо. От пожалуста, приїхала сестра. Буде впізнання, а тоді, а то заберуть і невідомо шо буде дальше. Або підміна трупа, або ше шось, шоб не виявити вогнепальне поранення. Хотіли без родичі забрати».

  Олексій Опанасюк, заступник начальника Печерського райуправління МВС: «Я забирати не хтів, я дочекався, поки сестра приїде. І вже після того, як проведуть вскритіє трупа, передасться родичам для заховань».

  Щойно тіло Романа віддадуть родичам, активісти на майдані планують організувати поминання.

  Леся, сестра загиблого: «Він каже - я стою тут за тебе, за твоїх дітей, за твоїх внуків. отакі були його останні слова, які нам сказав».

  У сутичках на Грушевського, за офіційною інформацією, загинули троє мітингарів. У всіх - вогнепальні поранення. Винних у смертях має з’ясувати слідство.

  Інна Неродик, Леонід Коваленко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Київська прокуратура офіційно підтвердила 4 смерті через заворушення на Грушевського
  Наступний матеріал
  Ескалації конфлікту і збільшення кількості поранених - серед мітингувальників очікують в урядовому кварталі
  Теги:
  Loading...