На сторожі лісів у Житомирі відтепер військова техніка

  На сторожі лісів у Житомирі відтепер військова техніка. БРДМ-2 - охороняє територію десяти лісгоспів у п’яти районах області. Броньовик придбали для боротьби з браконьєрами та вирубуванням лісів.

  Дехтієвська Наталя, журналіст "5 канал": "Вага цього броньовика сім тонн. Його не проб’є куля та не зрушить із місця жодна вантажівка".

  Цю важку артилерію лісники застосовують для охорони лісу. Кажуть: лише такою машиною можна затримати вантажівки із нелегально зрубаними деревами. На легковиках - із таким завданням не впоратися.

  Василь Зарічний, заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства: "Лісокради ведуть себе нахабно, не зупиняються на вимогу. Таранять наші легкові автомобілі – Ниву, УАЗик. ЗІЛ-131 їхав з лісопродукцією, таранив машини, не зупинявся на вимогу".

  Максим Бовсуновський, водій броньовика: "Як правило, порушники бояться такої машини. При взорі такої машини стають".

  Лісове господарство придбало броньовика майже місяць тому, за кошти профільного обласного управління. Потрачених вісімдесяти тисяч гривень - не шкодують. Одразу ж створили і спеціальний підрозділ охорони. Броньовик з легкістю долає не лише хащі, а й перепливає водойми.

  Юрій Шевчук, Директор Білокоровицького лісгоспу: "Якраз лісистість більша, пилорам багато. Щоб навести у цьому порядок, була створена ця бригада".  

  Василь Зарічний, Заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства: "Якщо необхідно подолати водну перешкоду, він включає волноріз і водомет. При цьому він може долати будь-яку перешкоду. По воді він рухається 10 км. за годину".

  Лісовий патруль на броньовику наразі поодиноке явище не лише на Житомирщині, а й в Україні. Проте в житомирському обласному управлінні лісництва на одній такій машині не зупиняться. Невдовзі планують закупити ще декілька панцирників.

  Наталія Дехтієвська, Сергій Бондаренко, Житомир, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Лівії тривають сутички між повстанцями та силами, вірними Каддафі
  Наступний матеріал
  Теракт в офісі ООН у Нігерії: 10 людей загинули
  Теги: