kremen.today

На Схід України вирушив вже четвертий потяг Єднання "Труханівська Січ"

  Упродовж 11 днів пасажири цього поїзда – волонтери, студенти, громадські діячі та військові зі східних та західних областей, – подорожуватимуть містами країни

  На київському вокзалі у понеділок відбулося урочисте відправлення четвертого поїзда Єднання України "Труханівська Січ". Про це "Укрінформу" повідомили в "Укрзалізниці".

  "У понеділок, 12 грудня 2016 року, о 09:28 з першої платформи Київського Центрального залізничного вокзалу відбудеться урочисте відправлення у рейс четвертого поїзда Єднання України "Труханівська Січ". Упродовж 11 днів, з 12 по 22 грудня, пасажири цього поїзда – волонтери, студенти, громадські діячі та військові зі східних та західних областей, – подорожуватимуть містами країни", - зазначили в "Укрзалізниці".

  Мета акції – налагоджувати прямий діалог з однолітками в південніх та східних містах України. Волонтери також повезуть подарунки до дня Святого Миколая дітям та військовим, які перебувають в зоні АТО.

  "Труханівська Січ" курсуватиме за маршрутом Дніпро – Запоріжжя – Волноваха – Маріуполь – Бердянськ – Генічеськ – Херсон – Миколаїв – Одеса. З Одеси поїзд повернеться до столиці.

  Попередній матеріал
  Україна розпочне 2017 рік із затвердженим бюджетом та змінами до Податкового кодексу – Гройсман
  Наступний матеріал
  Гройсман сказав, що робити із ймовірно завищеними рахунками за "комуналку"
  Loading...