На русанівській набережній стартувала виставка яхт (РЕПОРТАЖ)

  Дніпро заполонили човни та човники. Традиційна виставка яхт стартувала у Києві на русанівській набережній. Не лише дивитися, а фотографуватися за штурвалом і навіть проїхатися з вітерцем можна було усім охочим. Продавці човнів переконують, нині ця стихія доступна більшості українців.
  Ані вік, ані стать, ані фінансове становище не є перешкодою для моряка в душі. В Україну повертається захоплення яхтами - останні кілька років це хобі стає популярним. Юрій та Ніна київські пенсіонери - сьогодні отримали свідоцтва Яхтових стернових. Власного судна у них немає. Втім, подружжя вже визначилося, що перевагу нададуть вітрильномй човну.

  Плавучим пластиковим пірсом вперед до красивої мрії. Катери нині в ціну автомобіля. Хоча на Дніпрі заторів ще немає, незабаром прогнозують і такі перепони. Навіть назвати судно уже проблема - стверджує продавець човнів Дмитро - більшість назв уже зайняті.

  Втім, більшість тих, хто прийшов на набережну потенційними клієнтами себе не вважають. Всі звикли до думок, що яхти це розкішно, красиво... і дорого.

  Соломія Вітвіцька, Олександр Котельников, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.65Мб)
  Попередній матеріал
  Відомі українські білявки відвідали дитячий будинок (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Гелетей vs. Шуфрич: бій не відбувся (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: