На розвиток мережі доріг в цьому році передбачено лише 3,4 млрд. грн.

  Крім того, документ передбачає виділення 2,748 млрд грн на виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії.

  Державний бюджет України на 2015 рік передбачає видатки Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") у сумі 20,826 млрд грн, тоді як у 2014 році фінансування видатків агентства з держбюджету було передбачено в сумі близько 16 млрд грн, пише "Інтерфакс-Україна".

  Згідно з документом, із зазначеної суми 17,41 млрд грн планується спрямувати на виконання боргових зобов'язань за запозиченнями, залученими державою або під державні гарантії, на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування, і лише 3,4 млрд грн планується спрямувати на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

  Крім того, документ передбачає виділення 2,748 млрд грн на виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії, які використовують для реалізації завдань і здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  Попередній матеріал
  За добу в зоні АТО поранено двох українських військових - РНБО
  Наступний матеріал
  У Щасті мінометною міною поранено співробітницю ТЕС

  Зранку 7 січня на дорогах столиці очікується ожеледиця

  Після снігу дороги Одещини вкрились кригою

  Прокуратура відкрила справу через нерозчищені від снігу дороги Миколаївщини

  В Миколаївській та Херсонській областях через снігопади перекрили дороги